• Strona główna
 • Kolejnym pojazdem z czterema pierścieniami na masce, udoskonalonym przez ABT Sportsline jest R8 w drogowo-torowej odmianie GTR. Te trzy litery stanowią, także o egzotyczności tego pojazdu. Klienci na całym Świecie będą mogli zakupić jedynie 25 egzemplarzy.

  R8 GTR nosi karbonowe ubranko, na które składają się unikatowe spojlery zderzakowe, ogromny chromowany grill, obudowy lusterek oraz potężne skrzydło dociskowe. Co ciekawe, tylną szybę wykonano z ultralekkiego Makrolonu (poliwęglan). Równie wyjątkowo prezentują się 19-calowe felgi CR, otoczone gumową mieszanką Sports Cup firmy Michelin. Obręcze z lekkich stopów, kryją komponenty ceramicznego układu hamulcowego.

  Wnętrze uzupełniono fotelami Recaro z czteropunktowymi pasami bezpieczeństwa, karbonową kierownicą ABT, solidnym wzmocnieniem rurowym, jak i również profesjonalną gaśnicą ręczną.

  Podobnie jak wersję Spider, GTR zasila wolnossąca jednostka V10 FSI o pojemności 5.2 litra. Kierowca w tej odmianie ma do dyspozycji 620 KM. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa 3,2 s, a do 200 km/h zaledwie 9,9 sekundy. Wskazówka prędkościomierza kończy swój bieg po przekroczeniu 325 kilometra na godzinę.

  Źródło: ZerCustoms.com

   

   

  VN:F [1.9.11_1134]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Pozostaw dwa słowa

  W kategorii: Samochody

  Tagi:

  Leave a Reply
  If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.