• Strona główna
 • Kategoria: Samochody

  2009-nissan-370z-silver-rear-and-side-speed-1024x768

  Nissan 370z

  W Japonii znany jest pod nazwą Nissan Fairlady Z. Dostępny jest w wersji dwudrzwiowego sportowego coupe oraz w wersji dwudrzwiowego kabrioletu. Nowsza wersja legendarnego 350z. Nie lada gratka dla miłośników szybkich, stylowych aut z klasą!

  Mazda 2 Yozora w Kanadzie

  Kanadyjskie przedstawicielstwo Mazdy otrzymało ekskluzywną partię 500 egzemplarzy modelu 2 w limitowanej edycji Yozora. W języku japońskim, Yozora oznacza ni mniej ni więcej, tylko„nocne niebo”.

  Toyota Corolla 2010MY

  Bez zbędnego rozgłosu, Toyota przeprowadziła delikatny facelifting kompaktowego sedana, który jako jedyny nosi „imię” Corolla.

  Daewoo Alpheon

  Kolejną dalekowschodnią gwiazdą targów w Pusan jest najnowsza limuzyna Daewoo (własność General Motors), pod nazwą Alpheon.

  Hyundai Elantra 2011MY

  W trakcie rozpoczynających się w dniu dzisiejszym targów Busan (Pusan) International Motor Show w Korei Południowej, Hyundai zaprezentował całkowicie nową Elantrę/Avante.

  Z ukrycia: Opel Corsa OPC Nurburgring Edition

  Właśnie przed chwilą, światło dzienne ujrzały kolejne, szpiegowskie zdjęcia odświeżonego Opla Corsy OPC w specjalnej wersji Nurburgring Edition.

  Ford Fiesta S1600 Limited Edition

  Tylko 650 brytyjskich klientów, po uiszczeniu opłaty w wysokości 16,645 funtów, będzie mogło zaparkować w swoich garażach limitowaną edycję Forda Fiesty, pod nazwą S1600.

  Hummer według Dongfeng

  Chińskie klony czy legalnie licencjonowane samochody, zawsze wypadają gorzej niż ich europejskie, japońskie czy amerykańskie odpowiedniki. Nie inaczej jest z Hummerem stworzonym przez koncern Dongfeng.

  Geely Gleagle GS

  Geely Automobile przedstawiło w Pekinie pełną paletę swoich modeli. Jednym z nich jest kompaktowe, dwudrzwiowe coupe pod nazwą Gleagle GS.

  Li Nian Everus Concept

  Honda wraz z chińskim oddziałem Guangqi Honda Automobile, opracowała koncepcyjny model Everus, występujący pod nową marką Hondy, Li Nian.

  MG Zero Concept

  Dawna brytyjska marka MG już wcześniej zapowiadała, że chciałaby powrócić na swój rodzimy rynek. Teraz wiemy za sprawą jakiego samochodu miałoby się to odbyć.

  Ford Start Concept

  Chcący ponownie poważnie zaistnieć w segmencie małych, miejskich samochodów, Ford przedstawił na targach w Pekinie, koncepcyjny model Start.

  BMW Gran Coupe Concept

  Do chwili obecnej mogliśmy być zaskoczeni brakiem czterodrzwiowego coupe w ofercie BMW. Jednak to w bliższej lub dalszej przyszłości ulegnie zmianie, ponieważ na specjalnie zorganizowanym pokazie w Pekinie, przedstawiono koncepcyjny model Gran Coupe.

  Hyundai Accent 2011MY

  Jedną z mniej oczekiwanych, acz równie ważnych światowych premier jest debiut Hyundaia Accent/Verna na 2011 rok modelowy.

  BAW C71 kiedyś Saab 9-5

  23 dzień kwietnia stanowi pierwszy dzień targów Auto China, otwartych wyłącznie dla mediów. Pośród wielu samochodów w mig rozpoznajemy znajomą bryłę. To Saab 9-5. Tylko dlaczego ma taki dziwny przód? Bo to chiński BAW C71.