• Strona główna
 • Kategoria: ConceptCar

  Li Nian Everus Concept

  Honda wraz z chińskim oddziałem Guangqi Honda Automobile, opracowała koncepcyjny model Everus, występujący pod nową marką Hondy, Li Nian.

  MG Zero Concept

  Dawna brytyjska marka MG już wcześniej zapowiadała, że chciałaby powrócić na swój rodzimy rynek. Teraz wiemy za sprawą jakiego samochodu miałoby się to odbyć.

  Ford Start Concept

  Chcący ponownie poważnie zaistnieć w segmencie małych, miejskich samochodów, Ford przedstawił na targach w Pekinie, koncepcyjny model Start.

  BMW Gran Coupe Concept

  Do chwili obecnej mogliśmy być zaskoczeni brakiem czterodrzwiowego coupe w ofercie BMW. Jednak to w bliższej lub dalszej przyszłości ulegnie zmianie, ponieważ na specjalnie zorganizowanym pokazie w Pekinie, przedstawiono koncepcyjny model Gran Coupe.

  Citroen Metropolis Hybrid Concept

  Citroen w niedługim czasie zaprezentuje w Szanghaju koncepcyjny, hybrydowy model Metropolis.

  Tata Nano EV Concept

  Na stoisku Tata Motors prym wiedzie elektryczna wersja modelu Nano. Nano EV czerpie dodatkową energię z zestawu litowo-polimerowych baterii.

  Koncepcyjny Tata Indica Vista Sport

  Znany również w Polsce model Indica, na salonie w Nowym Delhi zaprezentowany został w koncepcyjnej wersji Sport S.

  Koncepcyjna Honda New Small

  Rywal Toyoty zza miedzy, Honda przedstawiła w Nowym Delhi koncepcyjny model pod prostą by nie rzec prostacką nazwą New Small Concept.

  Rysunek BMW F30

  Niemieckojęzyczna strona zrzeszająca fanów BMW, BimmerToday zaprezentowała inspirowany zdjęciami szpiegowskimi, rysunek profilu Serii 3 (F30).

  Nowe info – Gemballa Tornado

  Firma Uwe Gemballi opublikowała świeże zdjęcia oraz informacje odnoszące się do bazującego na Porsche Cayenne modelu Tornado GTS 750.

  Premiera która się nie odbyła – Gemballa MIG-U1

  Tak tak. Zmodyfikowane przez Gemballę Ferrari Enzo, miało pojawić się na targach w Dubaju. Niestety z nieznanych przyczyn do pokazu nie doszło. Być może model MIG-U1 zobaczymy dopiero w Genewie.

  Kolejna perełka Barrisa

  Samochody sygnowane nazwiskiem George'a Barrisa zawsze cechują się wyjątkowością. Nie inaczej jest z Lincolnem Bugazzi z 1972 roku.

  Spekulacje komputerowe: BMW F10 M5

  Członkowie m5Board.com i TeamSpeed.com na podstawie oficjalnych zdjęć BMW Serii 5 F10 stworzyli komputerowy obraz wersji M5.

  Camaro Limited Edition by Fesler-Moss

  Ci, którym nie wystarcza seryjny Chevrolet Camaro, a równocześnie dysponują pokaźnym zapasem gotówki, mogą zamówić w studiu Fesler-Moss pakiet Limited Edition.

  Niezależne szkice: BMW M6

  Świat designu nie kręci się wyłącznie wokół znanych „domów stylistycznych” Pininfariny, Zagato czy innego Italdesign. Właśnie dlatego Belg David Cardoso przedstawił własną wizję BMW M6.