• Strona główna
 • Kategoria: Lifty

  Facelifting Volkswagena Tourana

  Kolejny pojazd z gamy Volkswagena przeszedł kurację odmładzającą. Tym razem to rodzinny Touran upodobni się do Golfa VI.

  Facelifting Mazdy 2 Sedan

  Australijski oddział Mazdy zakomunikował, że w tym roku wprowadzi na rynek, odświeżony model 2 w rodzinnej wersji sedan.

  Facelifting Toyoty RAV4

  Chcąc przykryć aferę z zakleszczającymi się pedałami przyspieszenia, Toyota opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcia zrestylizowanego modelu RAV4.

  Facelifting BMW X5

  Podczas kwietniowych targów w Nowym Jorku, BMW zaprezentuje odświeżony model X5 2011MY. Jak zwykle w tego typu działaniach, zmiany nie są oszałamiające.

  Retusz Mazdy 6

  Obecna na światowych rynkach od dwóch lat, druga generacja Mazdy 6/Atenza GH doczekała się delikatnego faceliftingu. Premiera Mazdy 6 2010MY odbędzie się w marcu.

  Facelifting BMW Serii 3

  Oczywiście nie całej gamy, a Coupe (E92) i Cabrio (E93). Jak to zwykle z restylingami BMW bywa, zmiany są minimalne. Pod maską trzylitrowy, turbodoładowany (Twin-Scroll) benzyniak N55, zastąpił jednostkę o tej samej pojemności, lecz z dwiema turbinami N54.

  Odświeżona Toyota Yaris

  Miejski bestseller Toyoty, Yaris przejdzie w 2010 roku delikatny facelifting. Jedną z największych niespodzianek jest analogowy zestaw wskaźników.

  Facelifting Hyundaia Grandeur

  Obecny na światowym rynku od 2006 roku, następca znanego również w Polsce XG30, Grandeur przeszedł serię subtelnych modyfikacji.

  Facelifting Forda Galaxy

  Wczoraj prezentowaliśmy odmienionego Forda S-Max 2010MY. W dniu dzisiejszym światowy Internet obiegły zdjęcia modelu Galaxy po faceliftingu.

  M Pakiet dla BMW Z4

  Wraz z zapowiedzią sDrive35is, BMW opublikowało dane dotyczące pakietu „M”, dedykowanego wszystkim modelom Z4 2010MY z twardym dachem hardtop.

  Facelifting Nissana Qashqai

  Europejski oddział Nissana opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia, delikatnie przemodelowanego Qashqaia. Samochód pojawi się w europejskiej sieci sprzedaży wiosną 2010 roku.

  Retusz Corsinki

  W przeciwieństwie do Fiata (Grande Punto Evo) Opel doszedł do wniosku, że nie warto zmieniać czegoś co jest dobre. Mimo to podwozie i układ kierowniczy nie oparły się zmianom.