• Strona główna
 • Kategoria: Targi

  Zapowiedź targów: Huatai B35

  Rozpoczynające się jutro targi Auto China, powodują szybsze bicie serca nie tylko u fanów motoryzacji, ale i u osób zajmujących się rozładunkiem samochodów. Właśnie podczas takiej czynności sfotografowano Huatai B35.

  Genewa: Facelifting Lotusa Elise

  Osiem lat dla samochodu to w dzisiejszych czasach wieczność. Właśnie tyle czasu jest z nami druga seria Lotusa Elise. Na 2011 rok modelowy zapowiedziano delikatny facelifting, połączony ze zmianami w wyposażeniu standardowym.

  Genewa: Mini Countryman

  Sektor brytyjsko-niemieckiego Mini zdominował w tym roku jeden pojazd: Countryman. Największy z dotychczasowych modeli, zasilany będzie jednym z trzech benzynowych lub dwóch wysokoprężnych jednostek.

  Genewa: Mazda 5

  Jedną z najbardziej oczekiwanych przez duże rodziny premier, jest bez wątpienia Mazda 5. Stylistyka tego pięciodrzwiowego, siedmiomiejscowego minivana, hołduje japońskiej szkole designu Nagare.

  Genewa: Nissan Juke

  Nissan prezentując model Juke chce stworzyć kolejną klasę samochodów, tzw. małych SUVów. Czy krzykliwa stylistyka okaże się przynętą na klientów. Zobaczymy.

  Genewa: Lexus CT 200h

  Lexus na swoim stoisku zaprezentował dawno oczekiwanego, pięciodrzwiowego hatchbacka CT 200h. Tradycyjnie dla tej marki, dodatkowa litera „h” w nazwie oznacza napęd mieszany.

  Targi czas zacząć

  Osiemdziesiąte Międzynarodowe Targi w Genewie otwarły swoje podwoje. Na razie tylko i wyłącznie dla braci dziennikarskiej. Ale już od 4 marca, każdy kto zostawi w kasie równowartość 14 franków szwajcarskich, będzie mógł nurzać się w blasku cudownych kobiet oraz jeszcze piękniejszych samochodów. Jednym z takich pojazdów, jest bez wątpienia Koenigsegg Agera.

  Temperatura targów rośnie

  Serwis GtSpirit.com wszedł w posiadanie pierwszych zdjęć z targów w Genewie. Mimo że stoiska są jeszcze w budowie to i tak dostrzec można wiele ciekawych pojazdów.

  Genewa: Novitec Rosso 848

  Jednym z najmocniejszych a co za tym idzie, najbardziej obleganym samochodem na targach genewskich będzie Novitec Rosso 848 Race, bazujące na Ferrari 599 GTB Fiorano.

  Genewa: Volkswagen Cross Golf

  Targi w Genewie odwiedzi kolejny członek golfowej rodziny. Odświeżony Cross Golf bazuje na poprzedniej generacji. Ma za to nową stylistykę przodu oraz mocne silniki.

  Genewa: BMW X5 M Package

  Początek lutego przyniósł informacje dotyczące odświeżonego modelu X5. Teraz nadeszła pora na oficjalne zdjęcia SUVa noszącego pakiet M Sport.

  Niezwykły Bentley w Genewie

  Włoska firma Carrozzeria Touring Superleggera z siedzibą w Terrazzano di Rho(Mi) zaprezentuje na targach w Genewie unikatowy model, bazujący na Bentleyu Continentalu GTC.

  Mazda 5 w Genewie

  Japoński koncern zapowiedział, że podczas marcowych targów w Genewie, pokaże trzecią generację minivana kryjącego się pod oznaczeniem 5.

  Detroit: Ford Focus 2012MY

  Z kilkudniowym opóźnieniem pragniemy poinformować, że Ford na targach w Detroit przedstawił pierwsze oficjalne zdjęcia modelu Focus. Co ciekawe, z chwilą rozpoczęcia sprzedaży w 2011 roku, samochód dostępny będzie w identycznej formie na całym świecie.

  Zapowiedź targów – Chevrolet Aveo RS

  Amerykański Chevrolet zapowiedział, że podczas przyszłotygodniowych targów w Detroit zaprezentuje model Aveo RS. Koncepcyjny pojazd zapowiada kolejną generację „miejskiego malucha”.