• Strona główna
 • tag: "audi"

  Muśnięte zmianami Audi A3

  Siedem lat to dla nowoczesnego samochodu wieczność. Toteż na ten rok, Audi zapowiedziało kolejną wizytę kompaktowego A3 u kosmetyczki.

  Nowe silniki dla Audi Q7

  Mniej niż rok po prezentacji odświeżonego Audi Q7, nadeszła pora na nowe jednostki napędowe oraz ośmiostopniową, automatyczną skrzynię biegów.

  Audi A3 1.2 TFSI Cabriolet

  Gama jednostek napędowych europejskiej odmiany Audi A3 Cabriolet, poszerzyła się o benzynową jednostkę 1.2 TFSI.

  Audi Q5 od Enco

  Niemiecki tuner Enco Exclusive znowu w pracy. Tym razem na warsztat wzięto pseudo terenowy model Q5.

  Dwa razy Audi A1 poproszę

  Miesiąc temu Audi rozpoczęło zaznajamianie nas z najmniejszym modelem A1. Toteż nie możemy być zdziwieni, widząc go wraz z Justinem Timberlake w jednej z hal Palexpo. Jednak pojawienie się koncepcyjnego A1 e-tron, wywołało niemałe zamieszanie.

  Audi R8 Spider by ABT

  Na godziny przed otwarciem hal Palexpo w Genewie, ABT Sportsline opublikowało dane dotyczące trzech zmodyfikowanych przez siebie Audi. Jednym z nich jest R8 w odkrytej wersji Spider.

  Audi RS5 – Galeria

  Na godziny przed otwarciem bram hali Palexpo, (dni prasowe) Audi opublikowało rozszerzoną fotogalerię najmocniejszej odmiany luksusowego coupe – RS5.

  Audi S3 by MR Car Design

  Niemiecki tuner MR Car Design przedstawił własną wizję rozwoju Audi S3, pod nazwą Black Performance Edition. Oprócz zmian zewnętrznych, trzeba odnotować wzrost mocy silnika do 337 KM.

  Audi Q7 by Senner

  Audi Q7 4.2 doczekało się kolejnych zmian stylistycznych, tym razem od Senner Tuning. Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest interesujący.

  Nowe Audi A8 już jest

  W nocy z poniedziałku na wtorek w Miami odbyła się światowa premiera nowego Audi A8, oznaczonego symbolem D4. O gustach się nie dyskutuje, jednak wygląd flagowego produktu z Ingolstadt nie powala na kolana.

  Audi R8 by Senner

  Senner Tuning wprowadził do sprzedaży pakiet wzmaciająco-modyfikujący, dedykowany Audi R8 4.2 V8 FSI. Za 14,900€ otrzymamy…

  Guangzhou 2009 – Audi Q5 z Chin

  Sektor grupy Vw jest również miejscem pokazu średniej wielkości SUVa Audi Q5, produkowanego w fabryce w Changchun.

  Co wiemy na temat Audi A1?

  Koncern z Ingolstadt planuje ekspansję na klasę małych, luksusowych samochodów pokroju Mini. W tym celu w marcu na salonie w Genewie zaprezentuje model A1, aby pod koniec lata 2010 wprowadzić go do sprzedaży.

  Audi TT RS by MTM

  Specjalizujące się w modyfikowaniu samochodów grupy Volkswagen, niemieckie MTM przedstawiło trzy poziomy wzmocnienia dedykowane Audi TT RS.