• Strona główna
 • tag: "bmw"

  BMW Gran Coupe Concept

  Do chwili obecnej mogliśmy być zaskoczeni brakiem czterodrzwiowego coupe w ofercie BMW. Jednak to w bliższej lub dalszej przyszłości ulegnie zmianie, ponieważ na specjalnie zorganizowanym pokazie w Pekinie, przedstawiono koncepcyjny model Gran Coupe.

  Napęd xDrive dla BMW 5 GT i 740d

  Monachijski koncern rozszerzy gamę wariantów 5 GT (F07) i 740d (F01) o napęd na cztery koła, określany w firmie jako xDrive.

  Liftbacko-sedan BMW od AC Schnitzer

  Jeden z nadwornych tunerów BMW, AC Schnitzer na swym genewskim stoisku zaprezentuje, udoskonalony przez siebie model 5 GT.

  Genewa: BMW X5 M Package

  Początek lutego przyniósł informacje dotyczące odświeżonego modelu X5. Teraz nadeszła pora na oficjalne zdjęcia SUVa noszącego pakiet M Sport.

  BMW M3 E92 według AVUS

  Niemieckie studio AVUS Performance przygotowało kolejną propozycję dla właścicieli BMW M3 w odmianie E92, czyli Coupe piątej generacji Serii 3.

  Facelifting BMW X5

  Podczas kwietniowych targów w Nowym Jorku, BMW zaprezentuje odświeżony model X5 2011MY. Jak zwykle w tego typu działaniach, zmiany nie są oszałamiające.

  Z ukrycia: BMW 3 F30

  W tym samym miejscu i czasie, obiektywy aparatów fotograficznych uchwyciły prototypowy egzemplarz, mniejszej z rodziny BMW – Serii 3 F30.

  Z ukrycia: zimowe testy BMW M5

  Skandynawskie tereny idealnie nadają się do testowania prototypowych samochodów. Właśnie tam dwa dni temu sfotografowano BMW M5 oznaczone kodem F10.

  Między młotem a kowadłem – BMW 335is

  Jeśli samochody mają duszę, (a dobrze wiemy, że tak jest) to właśnie tak czuje się nowe BMW 335is, które w ofercie bawarskiego koncernu będzie plasowało się między słabszą 335i a potężnym M3.

  Facelifting BMW Serii 3

  Oczywiście nie całej gamy, a Coupe (E92) i Cabrio (E93). Jak to zwykle z restylingami BMW bywa, zmiany są minimalne. Pod maską trzylitrowy, turbodoładowany (Twin-Scroll) benzyniak N55, zastąpił jednostkę o tej samej pojemności, lecz z dwiema turbinami N54.