• Strona główna
 • tag: "citroen"

  Citroen Metropolis Hybrid Concept

  Citroen w niedługim czasie zaprezentuje w Szanghaju koncepcyjny, hybrydowy model Metropolis.

  Citroen AirCross

  Mimo niezaprzeczalnie świątecznego nastroju, koncerny samochodowe nie pozwalają nam się nudzić. Właśnie dziś pojawiły się pierwsze, szczątkowe informacje dotyczące Citroena AirCross.

  Citroen DS High Rider

  No i stało się. Citroen DS High Rider ujrzał światło dzienne. Tym samym urzeczywistniła się zapowiedź drugiego z rodziny DS, trzydrzwiowego crossovera 4.

  Limitowane cudo – Citroen DS3 Racing

  Kiedy kariera C4 WRC na rajdowych trasach dobiegnie końca, wiemy już jaki model zastąpi poczciwą Czwórkę. Będzie to pojazd bazujący na nowym DS3. Balonem próbnym mierzącym zainteresowanie klientów jest limitowana edycja DS3 Racing.

  Tak może wyglądać Citroen DS4

  Francuski koncern opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia, koncepcyjnego modelu DS High Rider. Podczas targów genewskich, trzydrzwiowy hatchback stanie się zapowiedzią drugiego z rodziny DS, modelu 4.

  Citroen C3, a samochód dla geja

  Media zajmujące się motoryzacją, prześcigają się w kreowaniu coraz to nowych kategorii samochodów. A to że dla matki z dzieckiem, a to że dla singla, a to że dla Amerykanina z hamburgerem w ustach. Można by tak bez końca.

  Guangzhou 2009 – Citroen C5

  Druga generacja Citroena C5 nie wywołuje już takich emocji jak w chwili debiutu. Jednak jest miejsce, gdzie pojawienie się samochodu wprawia ludzi w zachwyt. Jest to chińska fabryka Dongfeng Peugeot-Citroen w Wuhan, gdzie 17 listopada br. z taśm zjechał pierwszy egzemplarz.