• Strona główna
 • tag: "fiat"

  Fiat Uno oficjalnie

  Brazylijski oddział Fiata przedstawił oficjalne zdjęcia pięciodrzwiowego hatchbacka pod znajomo brzmiącą nazwą Uno.

  Z ukrycia: Fiat Uno

  Piętnaście lat po zakończeniu produkcji Uno w Turynie, samochód nadal jest popularny m.in. w Brazylii. Z tego też powodu czwartego maja w Kraju Kawy zadebiutuje trzecia generacja małego Fiata.

  Aznom Fiat 500 SASSICAIA

  Fiat przy współudziale Aznom – producenta wyrobów luksusowych – powołał do życia kolejną specjalną wersję modelu 500. W przeciwieństwie do innych edycji, w SASSICAIA królują materiały tylko najwyższej jakości.

  Fiat 500 od Diesel

  Kolejną specjalną edycją Fiata 500 jest seria nazwana po prostu „By Diesel”. Zaprojektowana w kooperacji z marką odzieżową oraz jej założycielem Renzo Rosso, linia została pokazana po raz pierwszy na wystawie Bread & Butter w Berlinie.

  Z ziemi tyskiej do brytyjskiej – Fiat 500 Pink

  Z chwilą prezentacji drugiej generacji 500-tki, podniosły się głosy o zapotrzebowaniu na limitowane edycje luksusowego malucha. Po dwóch latach oczekiwania, Pink Special Edition zwiastuje serię tego typu modeli.

  Nowy Fiat Doblo – Premiera

  Przedstawiamy nowe Doblò, model, którego jak twierdzi Fiat największym atutem jest przestrzeń.

  Fiat Panda MY2009

  Wprowadzenie zewnętrznych i wewnętrznych modyfikacji ma na celu umocnienie pozycji Fiata Panda jako niekwestionowanego lidera segmentu aut miejskich, który od niemal 6 lat niezmiennie wykazuje tendencję wzrostową sprzedaży. Warto przypomnieć, że od pojawienia się na rynku we wrześniu 2003 roku do dnia dzisiejszego, wyprodukowano aż 1,5 miliona Pand, a rok 2009 Fiat planuje zamknąć rekordowym wynikiem ponad 285 000 sprzedanych samochodów.