• Strona główna
 • tag: "hyundai"

  Hyundai Elantra 2011MY

  W trakcie rozpoczynających się w dniu dzisiejszym targów Busan (Pusan) International Motor Show w Korei Południowej, Hyundai zaprezentował całkowicie nową Elantrę/Avante.

  Hyundai Accent 2011MY

  Jedną z mniej oczekiwanych, acz równie ważnych światowych premier jest debiut Hyundaia Accent/Verna na 2011 rok modelowy.

  Nowy Jork: Hyundai Sonata Hybrid

  Debiut Hyundaia Sonaty Hybrid na targach w Nowym Jorku nie jest przypadkowy. To właśnie za Oceanem „ekologiczne” samochody przyciągają niezliczone rzesze fanów, z których każdy poświęci ostatniego dolara, aby tylko „uratować Ziemię”.

  Facelifting Hyundaia Grandeur

  Obecny na światowym rynku od 2006 roku, następca znanego również w Polsce XG30, Grandeur przeszedł serię subtelnych modyfikacji.

  Guangzhou 2009 – Grupa Hyundai

  W sektorze Hyundai-Kia „brylują” dwa modele: europejski Hyundai ix35 oraz Kia Koup określona mianem Shumy.

  Hyundai Santa Fe w Zjednoczonym Królestwie

  Przedstawicielstwo Hyundaia w Wielkiej Brytanii opublikowało cennik zrestylizowanego modelu Santa Fe. Samochód wyjedzie na tamtejsze drogi po czwartym stycznia 2010 roku.

  SEMA: Hyundai Genesis Coupe od Road/Race

  Kolejną wizją Hyundaia Genesis jest czerwony Road/Race Motorsports. Spośród wszystkich zaprezentowanych Coupe, ten wydaje się być najmniej zmodyfikowany, przynajmniej zewnętrznie.

  SEMA: zGREDdziały Hyundai

  Bardziej odważnej modyfikacji Hyundaia Genesis Coupe dokonała amerykańska firma GReddy. Wóz w ich wykonaniu nie tylko niezwykle wygląda ale i wspaniale jeździ.

  SEMA: Hyundai Coupe by Rhys Millen Racing

  Amerykański drifter Rhys Millen przedstawił Hyundaia Genesis Coupe RM460. Centralnie zamontowany silnik generuje potężne 500 KM mocy.

  SEMA: Mnogość Hyundai Genesis Coupe

  Nowy Hyundai Genesis Coupe stanie się wkrótce łakomym kąskiem dla światowych tunerów. Znakomitą bazą do wszelkiej maści przeróbek jest wersja 2.0T R-Spec.