• Strona główna
 • tag: "nissan"

  2009-nissan-370z-silver-rear-and-side-speed-1024x768

  Nissan 370z

  W Japonii znany jest pod nazwą Nissan Fairlady Z. Dostępny jest w wersji dwudrzwiowego sportowego coupe oraz w wersji dwudrzwiowego kabrioletu. Nowsza wersja legendarnego 350z. Nie lada gratka dla miłośników szybkich, stylowych aut z klasą!

  Genewa: Nissan Juke

  Nissan prezentując model Juke chce stworzyć kolejną klasę samochodów, tzw. małych SUVów. Czy krzykliwa stylistyka okaże się przynętą na klientów. Zobaczymy.

  Pierwsze zdjęcia: Nissan Patrol

  Dobrze poinformowane w światku Nissana, forum Nissan-Arabia ujawniło pierwsze zdjęcia nowego Patrola.

  Brzydkie kaczątko – Nissan Juke

  Zgodnie z zapowiedzią w dniu wczorajszym Nissan przedstawił wąskiej publiczności, małego Crossovera pod nazwą Juke. Reszta populacji będzie mogła podziwiać go na targach w Genewie.

  Nissan 370Z na rocznicę

  Dla uczczenia czterdziestej rocznicy powstania Datsuna 240Z, amerykański oddział Nissana zaproponuje jedynie tysiąc „kluczyków” do 370Z 40th Anniversary Edition.

  Facelifting Nissana Qashqai

  Europejski oddział Nissana opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia, delikatnie przemodelowanego Qashqaia. Samochód pojawi się w europejskiej sieci sprzedaży wiosną 2010 roku.

  Z ukrycia: Nissan Patrol

  Prawie rok temu światowy Internet obiegły szpiegowskie zdjęcia kolejnej generacji Nissana Patrola. W dniu dzisiejszym pojawił się amatorski filmik, zrealizowany gdzieś w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

  Niezwykłe przemiany Nissana GT-R

  Niektórzy właściciele Nissanów GT-R mimo, że mają jeden z najwspanialszych samochodów na Świecie, chcą się dodatkowo wyróżnić. Początkowo, prezentowany egzemplarz nosił matowobiały lakier z czarnymi dodatkami, aby po jakimś czasie przeistoczyć się w lśniącego chromem potwora.

  Cennik Nissana Cube

  Amerykańskie przedstawicielstwo Nissana, opublikowało cennik Cube na 2010 rok modelowy. Poza wzrostem cen i „trawy” na środku deski rozdzielczej, nie zanotowaliśmy większych zmian.

  Nissan 370Z by APP

  Studio tuningowe Advanced Performance Parts (APP Europe) przedstawiło własną wizję Nissana 370Z, konstruując na jego potrzeby mały zestaw modyfikacyjny.

  Z ukrycia: Nissan Micra w Chinach

  Pierwsze nieoficjalne zdjęcia kolejnej generacji Micry zostały zrobione w Chinach. Produkowany w kooperacji z Dongfeng „maluch”, będzie najtańszym pojazdem Nissana na tamtejszym rynku.