• Strona główna
 • tag: "polecane"

  BMW Gran Coupe Concept

  Do chwili obecnej mogliśmy być zaskoczeni brakiem czterodrzwiowego coupe w ofercie BMW. Jednak to w bliższej lub dalszej przyszłości ulegnie zmianie, ponieważ na specjalnie zorganizowanym pokazie w Pekinie, przedstawiono koncepcyjny model Gran Coupe.

  Citroen Metropolis Hybrid Concept

  Citroen w niedługim czasie zaprezentuje w Szanghaju koncepcyjny, hybrydowy model Metropolis.

  McLaren MP4-12C oficjalnie

  Pół roku kazano czekać nam na oficjalne zdjęcia oraz dane, najnowszego modelu z Woking. Jednak warto było. 80 zdjęć i czterominutowe wideo z prezentacji McLarena MP4-12C, robią wrażenie.

  Lexus LFA Special Edition

  Produkcja Lexusa LFA jeszcze się nie rozpoczęła, a ogłoszono już powstanie udoskonalonej wersji pod nazwą Special Edition.

  Brzdąc – Aston Martin Cygnet

  Stoisko Aston Martina wita nas wyjątkowymi pojazdami. Jednak pomiędzy modelami Vantage a DB9 dostrzec można małą kulkę. To jakaś pomyłka! Niestety nie. To Aston Martin Cygnet.

  Limitowane cudeńko – R8 GTR

  Kolejnym pojazdem z czterema pierścieniami na masce, udoskonalonym przez ABT Sportsline jest R8 w drogowo-torowej odmianie GTR. Te trzy litery stanowią, także o egzotyczności tego pojazdu. Klienci na całym Świecie będą mogli zakupić jedynie 25 egzemplarzy.

  Zwykłe Turbo to pikuś – 911 Turbo S

  Wygląda na to, że salon w Genewie będzie kolejnym miejscem gdzie producenci będą chcieli zapomnieć o kryzysie w branży. Właśnie tam w świetle reflektorów zaprezentowane zostanie Porsche 911 Turbo S.

  Porsche 911 od Vorsteiner

  Tworzący wyrafinowane projekty, Vorsteiner przedstawił karbonowy pakiet aerodynamiczny VGT, dedykowany całej gamie Porsche 911 997 po faceliftingu.

  SEMA: Mnogość Camaro

  Stoisko Chevroleta w Convention Center zdominowane jest przez koncepcyjne modele Camaro. Jednym z nich jest „Jay Leno” wyprodukowany specjalnie dla amerykańskiego prezentera.

  Żółty YarroW – Gallardo by Wheelsandmore

  Znany z uszlachetniania wyjątkowych pojazdów, niemiecki tuner Wheelsandmore przedstawił własną wizję Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder.