• Strona główna
 • tag: "porsche"

  Nowe Cayenne nadjedzie w maju

  Po niedawnych przeciekach zdjęć, nastał czas na oficjalne i potwierdzone filmem dane, dotyczące odświeżonego Porsche Cayenne na 2011 rok modelowy.

  Zwykłe Turbo to pikuś – 911 Turbo S

  Wygląda na to, że salon w Genewie będzie kolejnym miejscem gdzie producenci będą chcieli zapomnieć o kryzysie w branży. Właśnie tam w świetle reflektorów zaprezentowane zostanie Porsche 911 Turbo S.

  Porsche GT3 od Prior-Design

  Tworzący m.in. ciekawe stylistycznie body kity, niemiecki tuner Prior-Design przestawił własną wizję Porsche 911 GT3 nazwaną po prostu PD3.

  Z ukrycia: Porsche 911

  Światowy Internet obiegły w dniu wczorajszym pierwsze, zimowe zdjęcia Porsche 911 po drobnym faceliftingu, oznaczonego symbolem 998 lub 991.

  Najszybsze Porsche 911

  Wyrafinowany tuner Porsche, 9ff ogłosił że jego „dziecko” TR-1000 ustanowiło światowy rekord prędkości dla Porsche 911.

  Porsche 911 Turbo by SpeedART

  Uświetniający jedynie Porsche, niemiecki tuner SpeedART wziął w obroty najnowszą 911 997 Turbo po faceliftingu. Efekt końcowy to 580 KM w modelu BTR II 580

  Kolejny rekord prędkości

  TechArt ogłosił, że rekord prędkości dla samochodów klasy SUV został pobity. Wyczynu tego dokonano tradycyjnie na włoskim torze Nardo.

  Porsche 911 od Vorsteiner

  Tworzący wyrafinowane projekty, Vorsteiner przedstawił karbonowy pakiet aerodynamiczny VGT, dedykowany całej gamie Porsche 911 997 po faceliftingu.

  Los Angeles – Porsche Boxster Spyder

  Zgodnie ze słowem danym nam przez Porsche, w „Mieście Aniołów” opadła zasłona skrywająca Boxstera Spyder. Nawiązujący do legendarnego modelu 550 Spyder, pojazd jest trzecim w gamie „baby-Porsche”.

  Porsche dla serii GT3

  Odpowiedzialny za sport pion Porsche Motorsport Department, którego siedziba mieści się w niemieckim Weissach, skonstruował model 911 GT3 R zgodny z homologacją FIA GT3.

  Porsche Panamera by Mcchip

  Niemiecki specjalista w dziedzinie modyfikacji ECU, Mcchip-dkr przedstawił wzmocnione przez siebie Porsche Panamera.