• Strona główna
 • tag: "renault"

  Elektryczne Renault Fluence

  Wiara niektórych koncernów w elektryczne pojazdy, jest do prawdy nieograniczona. Renault przedstawiło właśnie dwa „ekologiczne” modele: sedana Fluence Z.E i dostawcze Kangoo Z.E.

  Elektryczne Renault Kangoo

  Kolejnym „elektrykiem” który ma podbić Świat jest dostawcze Kangoo. Co najważniejsze w tego typu pojazdach, przestrzeń ładunkowa jest taka sama jak w konwencjonalnym samochodzie.

  Renault Laguna Coupe Monaco GP

  Renault poszerzyło informację o Lagunie Coupe Monaco GP Special Edition, świeżymi zdjęciami oraz pełną specyfikacją wyposażenia.

  Muzyczne Renault Twingo

  Dla uczczenia trzydziestej rocznicy wynalezienia przez Sony Walkmana, Renault podjęło się zadania opracowania limitowanej edycji modelu Twingo, właśnie pod nazwą Walkman.

  Program testowy Renault

  Renault zapowiedziało, że w dniu dzisiejszym startują pilotażowe testy modeli Kangoo i Fluence w elektrycznych wersjach ZE. Niestety, chętni muszą udać się do Włoch.

  Niech stanie się światło – Renault Megane CC

  Z chwilą debiutu sprzedażowego wiosną tego roku, Coupe-Cabriolet stanie się szóstą wersją nadwoziową kompaktowego Renault Megane. Tym samym na rynku pojawi się groźny konkurent dla innych pojazdów typu C-C.

  Wiatr zmian – Renault Wind

  Moda na małe sportowe wozidełka, nigdy nie przeminie. Kiedyś Honda CRX del Sol i Fiat Barchetta. Teraz do tej grupy przymierza się Renault z modelem Wind.

  Renault Megane CC już jest

  Po miesiącach oczekiwań i kilku próbnych zdjęciach, opadła zasłona z Renault Megane CC. Wiosną tego roku samochód pojawi się w europejskiej sieci sprzedaży.

  Wietrzne Renault na targi w Genewie

  Francuski koncern opublikował oficjalne zdjęcia małego coupe-roadstera pod nazwą Wind. Znany ze szpiegowskich fotografii jako Twingo CC, model pojawi się po raz pierwszy na targach w Genewie.

  Próbka Renault Megane CC

  Chcąc podgrzać atmosferę wokół Megane Coupe-Cabriolet, Renault przedstawiło internetowej publiczności próbne zdjęcie tegoż modelu.

  Renault Samsung SM5 w Korei

  Czwarty co do wielkości producent w Korei Południowej, Renault Samsung zapowiedział produkcję trzeciej generacji modelu SM5.

  Dla początkujących rajdowców – Renault Twingo

  Komórka odpowiedzialna za motorsport we francuskim Renault, ma dwie propozycje dla stojących na początku rajdowej kariery. Są to modyfikacje Twingo RenaultSport R1 i R2.

  Idealna na świąteczny prezent – Renault Laguna Coupe

  Brytyjski oddział Renault wprowadził do swojej oferty bazową wersję stylowej Laguny Coupe dCI 150 Tom-Tom.

  Uwaga na awarie Renault Scenic i Kangoo

  Renault Polska Sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Renault Scenic II i Kangoo II mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.